Co robię

01. Coaching i Gry Coachingowe

02. Mindsonar ®

03. Mediacje

 1. 01. Coaching i Gry Coachingowe

  COACHING
  Pasjonuje mnie rozwój. Uważam, że jest on naturalną potrzebą każdego człowieka. Odkrywanie nowego, uruchamianie swoich potencjałów, przekraczanie własnych ograniczeń czy osiąganie mistrzostwa w tym, co kochamy robić, to sprawy, które zawsze można rozwinąć. Zawsze można więcej. I w tym właśnie pomaga coach.

  GRY COACHINGOWE
  Pasjonuje mnie kreatywność i zabawa. Praca z metaforą zwiększa swobodę, otwartość, spontaniczność i pomysłowość uczestników. W prowadzonych przeze mnie warsztatach pokazuję jak wykorzystać w procesach szkoleniowych i coachingowych gry: Sto map do celu i kryZYSK.

 2. 02. Mindsonar ®

  SPRAWDŹ JAK MYŚLI TWÓJ MÓZG!
  Pasjonuje mnie jakimi wzorcami myślowymi posługuje się nasz umysł. MindSonar® jest badaniem, które mierzy składniki stylu poznawczego – metaprogramy. Pokazują one jak, w sposób zazwyczaj automatyczny, filtrujemy informacje, porządkujemy je i potem kierujemy się nimi w działaniach. Metaprogramy są w pełni kontekstualne tj. w jednych sytuacjach uruchamiany takie, a nie inne wzorce, w innych sytuacjach mogą być one odmienne. Dlatego dla każdego badania określony jest rodzaj sytuacji, dla której dokonujemy pomiaru.

  MindSonar® pozwala również poznać kryteria jakimi kierujemy się w danym typie sytuacji. Daje to wgląd w to, co dla ludzi jest ważne.

 3. 03. Mediacje

  MEDIACJE
  Pasjonuje mnie osiąganie porozumienia. Po to, aby rozwiązać problem, polepszyć współpracę, osiągnąć sukces, czy czasami po to, aby uwolnić się od myślenia: może trzeba było jeszcze spróbować jakoś to sensownie rozwiązać.

  Siłą mediacji, niezależnie od jej finału, są korzyści wynikające z samego jej podjęcia: pokazanie dobrej woli, wejście w dialog, poszerzenie perspektywy, wysłuchanie drugiej osoby.


© 2014 Ewa Schabek supported by all visual